Sonneveldweb.nl

Stamboom van de familie S/Zonneveld/t en verwanten

Report: Enschede, Geboorte BS

         Description: Overzicht Geboorten Burgerlijke Stand in Enschede in de periode 1811-1912


Matches 1 to 50 of 827   » Comma-delimited CSV file

1 2 3 4 5 ... 17» Next»

# Persoon Birth Date Birth Place Akte
1 Hermannus Schukkink  3 Jan 1811  Twekkelo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F170 
2 Klasina Harberink  13 Jan 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F170 
3 Hendrina Leppink  5 Feb 1811  Driene, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F170v 
4 Abram Veldhuis  15 Feb 1811  Twekkelo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F171 
5 Jan Hendrik Afink  12 Mar 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F172 
6 Egbert Evertzen  6 Apr 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F172v 
7 Fenneken Kempers  27 Apr 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F173 
8 Fenneken te Riet  4 May 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F173 
9 Bernardus ter Borg  26 May 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F174 
10 Katharina IJpkemeule  10 Jun 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F174 
11 Willem Kolthof  7 Jul 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F174v 
12 Hendrina Zwerink  16 Jul 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F175 
13 Fenneken Voogd  17 Aug 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F175v 
14 Gerrit Jan Geuverink  9 Sep 1811  Twekkelo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F176 
15 Eva Holscher  14 Sep 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F176 
16 Jan Hendrik te Scholten  16 Sep 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F176 
17 Jan Hendrik Busschers  18 Sep 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   R100 - F176v 
18 Janna ten Heuw  17 Oct 1811  Broekheurne, Enschede, Overijssel, Netherlands   1811 - 4 
19 Berendina Dubbelink  9 Nov 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1811 - 12 
20 Janna Reurink  13 Nov 1811  Boekelo, Enschede, Overijssel, Netherlands   1811 - 11 
21 Hendriene IJpkemeule  10 Dec 1811  Usselo, Enschede, Overijssel, Netherlands   1811 - 23 
22 Hendriena Voogd  19 Dec 1811  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1811 - 24 
23 Ašlken Busschers  17 Feb 1812  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 15 
24 Frederik Varvik  4 Apr 1812  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 37 
25 Johanna Holtkamp  12 Jun 1812  Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 61 
26 Aaltjen Stevens  26 Aug 1812  Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 92 
27 Bernardus Bergerink  14 Sep 1812  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 103 
28 Gradus ten Kate  15 Oct 1812  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 124 
29 Gradus ten Kate  15 Oct 1812  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1812 - 124 
30 Hermannus Voogd  9 Feb 1813  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1813 - 21 
31 Johanna Tegeler  11 Apr 1813  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1813 - 56 
32 Hermina ter Steege  21 Aug 1813  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1813 - 105 
33 Engbert Lippinkhof  21 Sep 1813  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1813 - 116 
34 Hermannus ten Kate  26 Jan 1815  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 11 
35 Hendrik Naafs  20 Apr 1815  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 59 
36 Jannes Vrieler  31 Aug 1815  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 114 
37 Hermina Schouwink  8 Sep 1815  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 120 
38 Jan Hendrik Roskamp  28 Sep 1815  Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 131 
39 Aleida Gerritsen  24 Nov 1815  Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 154 
40 Gradus Kwekkeboom  24 Nov 1815  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1815 - 156 
41 Gerardus Kuipers  8 Jan 1816  Enschede, Overijssel, Netherlands   1816 - 6 
42 Geerdjen Venekamp  15 Jan 1816  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1816 - 12 
43 Euphemia Maria ten Voorde  9 Feb 1816  Enschede, Overijssel, Netherlands   1816 - 25 
44 Frederik Teutelink  29 Sep 1816  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1816 - 119 
45 Hendrina Holtkamp  31 Dec 1816  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1816 - 169 
46 Engbert te Riet  3 Mar 1817  Broekheurne, Enschede, Overijssel, Netherlands   1817 - 27 
47 Fenneken IJpkemeule  11 Apr 1817  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1817 - 49 
48 Jannes Vennekate  23 Mar 1818  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1818 - 40 
49 Gerrit Siemerink  13 May 1818  Enschede, Overijssel, Netherlands   1818 - 54 
50 Hermina Varvik  26 Sep 1818  Eschmarke, Enschede, Overijssel, Netherlands   1818 - 104 


1 2 3 4 5 ... 17» Next»

This site powered by The Next Generation of Genealogy Sitebuilding ©, v. 10.0.0, written by Darrin Lythgoe 2001-2020.