Sonneveldweb.nl

Stamboom van de familie S/Zonneveld/t en verwanten

Report: Eibergen, Geboorte BS

         Description: Overzicht Geboorten Burgerlijke Stand in Eibergen in de periode 1811-1912


Matches 1 to 50 of 63   » Comma-delimited CSV file

1 2 Next»

# Persoon Birth Date Birth Place Akte
1 Barent Antvelink  24 Aug 1811  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1811 - 28 
2 Lijsebet ter Horst  11 Dec 1811  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1811 - 67 
3 Garrit Hendrik Lantink  5 Feb 1814  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1814 - 9 
4 Aleida Harmina Koelink  18 Mar 1815  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1815 - 18 
5 Jan Bijvank  2 Jul 1816  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1816 - 27 
6 Janna Geertrui Lantink  1 Aug 1816  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1816 - 32 
7 Janna Hermina Klein Poelhuis  22 Mar 1818  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1818 - 16 
8 Hendrica te Nijenhuis  11 Jan 1822  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1822 - 6 
9 Hendrica te Roller  6 Mar 1824  Zwolle, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1824 - 25 
10 Diederika Willemina Tuinder  3 Oct 1829  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1829 - 110 
11 Janna Geertrui Nijhuis  6 Feb 1835  Olden Eibergen, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1835 - 19 
12 Willemina te Raa  23 Mar 1835  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1835 - 37 
13 Derk Jan Seggelink  31 May 1835  Hupsel, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1835 - 64 
14 Berend Kolthof  8 Nov 1836  Mallem, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1836 - 113 
15 Gerrit Jan te Nijenhuis  30 Dec 1837  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1837 - 140 
16 Johannes Gerhardus Hesselmann  31 Mar 1838  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1838 - 46 
17 Gezina Antvelink  17 Mar 1839  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1839 - 39 
18 Jan Harmen Sloot  30 Apr 1839  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1839 - 64 
19 Eva Brummelhuis  1 Nov 1839  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1839 - 127 
20 Lambertus te Vrugte  9 Sep 1840  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1840 - 100 
21 Jan Floors  16 Feb 1841  Holterhoek, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1841 - 22 
22 Antonia Huitink  4 Jul 1841  Beltrum, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1841 - 98 
23 Harmina Florijn  25 Jul 1841  Olden Eibergen, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1841 - 100 
24 Johanna Geertrui Stomps  17 Aug 1841  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1841 - 112 
25 Frederik Klein Poelhuis  10 Feb 1842  Mallem, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1842 - 25 
26 Johanna Hendrica Schurink  17 May 1842  Hupsel, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1842 - 62 
27 Johanna Antonetta Huitink  4 Aug 1843  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1843 - 77 
28 Willemina Hendrika Kuipers  1845  Eibergen, Gelderland, Netherlands    
29 Johanna Geertruida Kuiper  4 Oct 1846  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1846 - 100 
30 Arend Wansink  28 Dec 1847  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1847 - 98 
31 Christina WIllemina te Nijenhuis  11 Jun 1848  Mallem, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1848 - 49 
32 Derk Willem Kimmels  10 Nov 1848  Avest, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1848 - 99 
33 Aleida Fredrika Sijwassink  4 Jul 1849  Beltrum, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1849 - 70 
34 Johanna Maria te Braake  12 May 1855  Zwolle, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1855 - 41 
35 Janna Geertrui Oldenkotte  1856  Eibergen, Gelderland, Netherlands    
36 Johanna Hendrica te Riet  25 Nov 1856  Hupsel, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1856 - 129 
37 Gerardus Joannes Heutinck  8 Mar 1857  Lintvelde, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1857 - 29 
38 Janna Geertrui Dimmendaal  15 Jun 1858  Lintvelde, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1858 - 73 
39 Janna Geertruid Floors  20 May 1863  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1863 - 43 
40 Jan Gerhard Scholten  15 Nov 1863  Holterhoek, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1863 - 102 
41 Maria Aleida Rumathe  19 Jul 1870  Hupsel, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1870 - 77 
42 Johannes Antonius Hesselmann  26 Aug 1874  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1874 - 91 
43 Willem Floors  17 Feb 1875  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1875 - 26 
44 Berend te Nijenhuis  23 Sep 1875  Holterhoek, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1875 - 104 
45 Hendrikus Hermanus Hesselmann  27 Oct 1875  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1875 - 123 
46 Hermanus Gerhardus Hesselmann  18 Jun 1877  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1877 - 73 
47 Arendina Johanna Top  4 Nov 1878  Holterhoek, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1878 - 134 
48 Johanna Gerritdina Maas  12 May 1879  Eibergen, Gelderland, Netherlands   1879 - 48 
49 Joannes Hermanus Felix Jongbloed  20 Nov 1880  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1880 - 134 
50 Grada Antonia Jongbloed  31 Oct 1882  Rekken, Eibergen, Gelderland, Netherlands   1882 - 113 


1 2 Next»

This site powered by The Next Generation of Genealogy Sitebuilding ©, v. 10.0.0, written by Darrin Lythgoe 2001-2020.